0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سورس ربات آپلودر فوق پیشرفته

11 نفر

این محصول را خریداری کرده اند!

تومان400.000 تومان239.000

قیمت محصول.

🗂 #محصول سورس ربات آپلودر فوق پیشرفته

🔹تعدادی از امکانات ربات : امکان آپلود چند فایل با تایپ های مختلف یکجا . دانلود بعد از عضو شدن در قفل ها اپلود فایل . تنظیم پسورد . پیگیری فایل . تاریخچه اپلود . آمار دقیق ربات . افزودن کانال . حذف کردن کانال . تغییر لینک کانال . دیدن مشخصات قفل کانال . افزودن ادمین . حذف کردن ادمین . ارسال پیام همگانی . ارسال فروراد همگانی . تنظیم حذف شدن فایل ها . تنظیم یکجای کپشن ها و اعمال در همه ی پست ها یا بدون کپشن. تنظیم تبلیغ بعد پست به صورت بینهایت . تنظیم متن استارت . تنظیم لینک سین اجباری . تبلیغ شیشه ای زیر پست . تبلیغ بعد از استارت . وضعیت ربات . تنظیم متن قفل . تنظیم نمایش لایک و دیس لایک و سین . تنظیمات اسپم . تنظیم متن هایپر و …

محصول مورد تایید میباشد
محصول ایرانی می باشد
امتیاز محصول

توضیحات

سورس ربات آپلودر فوق پیشرفته

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز گوان با یک سورس تلگرامی ربات آپلودر فوق پیشرفته در خدمت شما هستیم ، لطفا برای مشاهده امکانات و ویژگی های سورس اپلود فایل در تلگرام همراه ما باشید .

برای آپلود فایل ها بدون گرفتن حجم ذخیره سازی هاست.

این ربات به شما امکان ذخیره سازی نامحدود فایل را می دهد به طوری که میتوانید بیش از هزاران فایل را در هاست خود ذخیره کنید.

بر خلاف آپلودسنتر ها که فایل ها پس از مدتی حذف می شوند، کاربران تلگرام برای آپلود فایل هایشان راحت تر به این گونه بات ها در تلگرام اعتماد می کنند.

پشتیبانی از انواع فایل ها و فرمت ها:

 1. آپلود تصویر در تمامی فرمت ها مانند: svg, png, jpg, gif, webp, bmp و …
 2. اپلود فیلم و فایل فیلم در فرمت های مختلف مانند: mp4, mkv, Wmv, Avi, Mov و …
 3. همچنین آپلود فایل در فرمت های مختلف مانند : php, html, pdf, txt, js, kt, java و …
 4. قابلیت آپلود گیف های مختلف تلگرامی
 5. امکان آپلود استیکر
 6. شامل آپلود ویس در حجم ها متفاوت
 7. اپلود انواع مختلف آهنگ

با استفاده از این ربات اعضای کانال خود را میتوانم افزایش بدهم ؟

بله ، یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سورس امکان بالا بردن ممبر های کانال هست ، شما میتونید بینهایت کانال را برای عضویت اجباری تنظیم کنید این ربات حتی قادر به پشتیبانی از کانال های خصوصی هست ، در کمتر رباتی این قابلیت حرفه ای قرار دارد

امکان بالا بردن امنیت فایل های آپلود شده هست ؟

بله در ربات بخشی قرار داده شده است برای بالا بردن امنیت فایل های خودتون به این صورت که میتونید برای هر فایل انواع پسورد رو تنظیم کنید ، امکان قرار دادن هر نوع پسورد حتی ایموجی نیز امکان پذیر هست.

مشاهده ی تاریخچه ی فایل های اپلود شده

از بخش پنل کاربری ربات میتونید با دکمه هایی که برای این مورد تنظیم شده است ، تاریخچه فایل های اپلود شده خود را مشاهده و مدیریت کنید.

تنظیم محدودیت دانلود

در این بخش میتوانید تأیین کنید که تا چه مقدار افراد بتوانند فایل اپلودی شما رو دانلود کنند ) می توانید برای هر نوع فایلی محدودیت دانلود بزارید.

تنظیم تامنیل

میتوانید عکس یا .. برای هر فایلی بصورت جداگانه در توضیحاتی بگذارید.

سایر امکانات سورس

 • امکان تغییر یا حذف کپشن فایل ها هنگام یا پس از آپلود
 • تمامی کاربران دارای پروفایل اختصاصی هستند و میتوانند از پنل کاربریشون عکس ، یوزرنیم ، و نام و فایل های اپلود شده، تعداد دانلود ها، تعداد لایک شده ها را مشاهده کنند.
 • قابلیت پیگیری فایل ها با استفاده از کد پشتیبانی که هر فایل به صورت اختصاصی دارد.
 • هر کاربر میتونه فایلهای خودشرو به صورت لیستی و تکی حذف کنه.
 • امکان اپلود فایل با حجم دلخواه

سمت ادمین ربات آپلودر :

آیا میتواننم آمار دقیقی از ربات داشته باشم ؟

بله، شما با استفاده از این ربات خیلی راحت میتونید آمار زیر رو مشاهده کنید :

 • آمار کل کاربران ربات
 • آمار کاربران آنلاین ربات
 • آمار کاربرانی که یک ساعت گذشته وارد ربات شدند.
 • آمار کاربرانی که ۶ ساعت گذشته وارد ربات شدند.
 • آمار کاربرانی که ۱۲ ساعت گذشته وارد ربات شدند.
 • آمار کاربرانی که یک روز گذشته وارد ربات شدند.
 • آمار کاربرانی که یک هفته گذشته وارد ربات شدند.
 • آمار کاربرانی که یک ماه گذشته وارد ربات شدند.
 • تعداد فایل هایی که درون ربات آپلود شدند.
 • تعداد ادمین هایی که توسط مالک ربات ادمین شدند.
 • تعداد کانال هایی که توسط ادمین ها و مالک ربات اضافه شدند.

اضافه کردن کانال و گروه به قفل ربات

شاید براتون سوال باشه که آیا میتونم کانال خصوصی به ربات اضافه کنم بله شما راحتی میتوانید کانال عمومی یا خصوصی و یا حتی گروه عمومی یا خصوصی رو به ربات اضافه کنید که در این صورت هرکسی که بخواد فایل هارو دانلود کنه ابتدا باید عضو قفل هایی که تعیین کردید بشود سپس میتواند فایل موردنظر خودش رو دانلود کنه.

همچنین توی این قسمت میتونید زمان یا ممبر برای حذف کردن قفل مشخص کنید( برای تنظیم زمان دکمه ی ( ⏱ ساعتی ) برای تنظیم تعداد ممبر دکمه ی ( 👤 ممبری ) رو انتخاب میکنید. ) که در صورت رسیدن به زمان یا تعداد ممبری که تعیین کردید اون قفل از قفل ها به صورت خودکار حذف خواهد شد.

شما به راحتی میتوانید با اضافه کردن کانال یا گروه دیگران و گرفتن هزینه از انها کانال یا گروه انها رو به قفل های اصلی اضافه کنید و کسب درآمد کنید.

اضافه کردن ادمین به ربات

شما میتوند با استفاده از بخش ادمین ها ادمین های خودتون رو اضافه و مدیریت کنید.

ادمین ها به جز بخش ادمین به همه ی بخش های ربات دسترسی دارند و هر کاری که انجام بدهند ربات گزارش آن را به مالک ربات میدهد که اگر ادمینی خواست از ربات سوء استفاده کنه مالک ربات براحتی متوجه و آن ادمین را حذف کند.

حذف کردن فایل های ارسالی

شما در این ربات میتونید از بخش ( 🗑 تنظیم حذف شدن ) تنظیم کنید که فایل های ارسالی که کاربر دانلود کرده بعد از چند دقیقه حذف بشن و همچنین برای غیر فعال کردن این بخش میتونید دکمه ی ۰ رو بزنید که در این صورت فایل های ارسالی از ربات حذف نمیشوند و کاربر میتونه هروقت که خواست به فایل ها دسترسی داشته باشه.

 

ارسال و فورارد پیام همگانی

شما از این بخش میتونید پیام همگانی و فروارد همگانی ارسال کنید که بعد از تموم شدن ارسال پیام به همه ی کاربر ها پیام موفقیت آمیز رو نشان میده .

شما میتوانید در بخش ( 📪 ارسال به همه ) از تگ های html هم استفاده کنید و یا از بخش ( 📪 فوروارد به همه ) میتونید انواع تایپ پیام را ارسال کنید ( عکس ، فیلم ، ویس ، آهنگ ، استیکر و … )

تنظیم تبلیغات برای کسب درآمد

شما از این بخش به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید.

 • 📝 کپشن فایل ها ) : شما به راحتی میتوانید از این بخش کپشن برای فایل های آپلود شده تنظیم کنید که از همین بخش هم میتوانید تنظیم کنید که آیا برای همه ی فایل ها اعمال بشه یا فایل هایی که کپشن ندارند.
 • 👀 لینک سین اجباری ) : شما از این بخش میتوانید تنظیم کنید کاربر برای دریافت فایل به چه کانالی رفته و پست های آن کانال را سین بزند که میتوانید همچنین متن و تعداد ثانیه های انتظار برای سین زدن پست هارو هم مشخص کنید.
 • ✉️ ارسال تبلیغ بعد پست ) : از این بخش میتوانید تبلیغ هایی که بعد از ارسال فایل هایی که میخوان دانلود کنن ارسال میشن رو مدیریت کنید که به راحتی میتوانید بینهایت تبلیغ برای ارسال تنظیم و مدیریت کنید و هرکدام را که نخواستید حذف کنید.
 • ( 📝 تنظیم متن استارت ) : اگر از پیام استارت خوشتون نمیاد میتونید از این بخش اون متن رو عوض کنید.
 • ( 🔒 تنظیم متن جوین ) : این بخش هم مثل بخش قبلی هست که به راحتی میتوانید متن جوین که به کاربر نمایش داده میشه تا کاربر عضو کانال ها بشه.
 • ( ❤️ نمایش لایک ) : از این بخش میتونید تنظیم کنید که آیا تعداد لایک های زیر پست نمایش داده بشه یا خیر که در صورت غیرفعال بودن کابران نمیتوانند تعداد لایک های هر پست رو مشاهده کنند و لایک کنند.
 • ( 👁‍🗨 نمایش تعداد سین ) : این بخش هم مانند قبلی تعیین میکنه که آیا نمایش داده بشه یا نمایش داده نشه.
 • ( 🔧 بخش تنظیمات اسپم ) : در اینجا میتونید تنظیم کنید که کاربری که اسپم میزنه چند دقیقه از ربات بن بشه.
 • ( 🔗 تنظیم متن هایپرلینک ) : این بخش مربوط به متنی هست که زمانی که میخواهید پستی اپلود کنید لینک پست رو روی این متن که تنظیم میکنید بزاره

ایا هنوز در خرید این ربات اختصاصی شک دارید ؟

ربات دارای قابلیت ویژه و حرفه ای هست که در صورتی که اپدیت های و مخرب بر روی و علیه ربات شما فرستاده شود جلوگیری میکند.
این سورس با زبان php توسعه و برنامه نویسی شده است که کامل روان و سبک میباشد.
از دیتابیس قدرتمند mysql پشتیبانی میکند.
ذخیره سازی عالی و جلو گیری از اشغال فضا هاست.

1 دیدگاه برای سورس ربات آپلودر فوق پیشرفته

 1. علی

  سلام قابلیت بخوایم روی اپلودر اختصای هم میزارید؟

  • طراح ربات

   سلام بله در تلگرام به ادرس @goanhost مراجعه کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آشنایی با فرایند پشتیبانی محصولات:

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان گوان بررسی شده و در صورت عدم وجود مشکل در نصب و فعالسازی منتشر می گردند. توجه داشته باشید تست محصولات در شرایط استاندارد (وردپس نصب شده فاقد افزونه های جانبی و استفاده از قالب های پیش فرض)

پیش از اقدام به نصب قالب یا افزونه های دریافتی حتما فایل دانلودی از ژاکِت را یک مرحله روی هارد دیسک رایانه خود از حالت فشرده خارج کنید و محتوای فایل دانلودی را به دقت بررسی نمایید. در بسیاری از موارد فایل دریافتی شامل راهنمای نصب و سایر اطلاعات مورد نیاز است.

توجه داشته باشید محصولاتی که توسط فروشنده طراحی نشده و از مارکت های جهانی خریداری شده اند صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند می باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات می باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.

قابل ذکر است پشتیبانی محصولات توسط فروشندگان به صورت لحظه ای نبوده و فروشندگان برای پاسخگویی به تیکت های احتمالی شما تا ۴۸ ساعت در روزهای غیر تعطیل فرصت دارند. لذا پس از ثبت تیکت در سیستم پشتیبانی شکیبا باشید و از ثبت تیکت های متعدد خودداری کنید.

جهت ثبت هرگونه درخواست پشتیبانی با قابلیت پیگیری توسط مدیران سایت گوان، حتما از سیستم پشتیبانی تیکت کمک بگیرید.

نکته: سایت گوان صرفا زیرساخت های لازم جهت فروش و پشتیبانی را در اختیار کاربران قرار داده و مسئولیت نظارت بر محصولات ارائه شده و کیفیت خدمات ارائه شده به خریداران را بر عهده دارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال پشتیبانی محصولات بر عهده ندارد. همچنین به جهت حمایت از حقوق خریداران، الزاماتی برای فروشندگان لحاظ شده است که در صورت بروز هرگونه مشکل یا عدم دریافت پاسخ می توانید با استفاده از بخش گزارش در سیستم پشتیبانی تیکت نسبت به ارسال گزارش به مدیران سایت اقدام کنید.

X